باسلام خدمت همه دوستان عزیز
فرارسیدن سال نو را به همه شما تبریک عرض میکنم و صمیمانه آرزو میکنم سالی پر از تلاش و تفکر و هدف داشته باشید و یکی یکی هدف های خودتان را فتح کنید.

اتفاقات بسیار خوبی در سال ۹۴ افتاد و در آخرین شب سال ۹۴ برای دوستان تعریف میکردم که هدف هایی داشتم برای سال ۹۴ که چندین برابر بهتر به هدف ها رسیدم و از این بابت خدارا شکر میکنم.

تغییر عادت ذهنی من در سال ۹۴

یک اتفاقی که در سال ۹۴ در ذهن من تغییر ایجاد کرد و به نظر من شما هم اگر تلاش کنید به این تغییر دست خواهید یافت، این بود که برای رسیدن به اهداف من همیشه دنبال شرایط ایده آلی بودم ولی به من ثابت شد که برای رسیدن به اهداف نباید منتظر چیزی یا کسی یا اتفاقی یا تجهیزاتی بود، باید با همان شرایطی که دارید حرکت کنید و پیشرفت کنید و مطمئن باشید تمام مشکلات از قبیل: سن من زیاده، پول راه اندازی ندارم، زن و بچه دارم و نمیشه و … بهانه‌های دست و پاگیر ذهنی شما (البته ۱۰۰٪ قابل حل) هستند.
هرکاری راهی دارد و اگر اراده کنید میتوانید به راه های رسیدن به آن دست یابید.
اگر شما هم اتفاقات خوبی در سال ۹۴ در زندگی‌تان افتاده حتما در دیدگاه های همین نوشته با بنده و سایر دوستان و کاربران عزیز به اشتراک بگذارید.

برای سال ۹۵ برنامه ریزی کنیم

برای سال ۹۵ هم میتوانیم در ایام نوروز (بعد از اینکه حسابی استراحت کردیم) برنامه ریزی کنیم و تصمیم بگیریم که کسب و کار جدید خود را راه اندازی کنیم یا اگر کسب و کار داریم آن را تقویت کنیم و توسعه دهیم یا اگر میخواهیم با افرادی که دوست داریم همکاری کنیم.
این تصمیم گیری ها نیازمند مطالعه و تحقیق و از همه مهم تر تفکر و تمرکز ( که این دو مورد آخر قطعا باید بدور از دنیای اینترنت و موبایل و تبلت و کامپیوتر صورت بگیرد) است.
خلاصه از این فرصت طلایی عید استفاده کنید و سال ۹۵ را بهتر از آن چیزی که فکر می کنید بسازید.

باز هم در پایان برای همه دوستان سالی سرشار از موفقیت و خلاقیت آرزو مندم.
ارادتمند شما
علی حاجی محمدی