وقتی که تصمیم گرفتم برای اولین بار دوره ای طراحی کنم تا هرکسی که عاشق طراحی سایت است بتواند به راحتی طراحی سایت انجام دهد، فکر نمیکردم استقبال چندانی بشود چون طرز تفکرم به این صورت بود که همه مثل من عاشق طراحی سایت نیستند ولی وقتی از این دوره رونمایی شد  ( اول که به صورت حضوری بود و اکنون فقط به صورت غیرحضوری) متوجه اشتباه خودم شدم.

خداروشکر ۰ تا ۱۰۰ طراحی سایت ۱۹ دوره برگزار شد و خیلی از دوستان هم به صورت غیرحضوری همراه ما بودند ( فیلم کلاس ها را دریافت میکردند) و الان ۱ سالی است که دیگر این دوره به صورت حضوری برگزار نمیشود و فقط دوستان میتوانند از آموزش آنلاین تهیه نمایند.

تغییر نگرش من نسب به وردپرس

وقتی در جلسه ها و سمینار ها از من در مورد اینده وردپرس سوال میکردند جواب محکم و قاطعی نداشتم چون مطمئن نبودم که اینده وردپرس دقیقا شکل همین چیزی میشود که اکنون داریم کار میکنیم یا خیر؟!

ولی وقتی خبر خرید شرکت ووکامرس توسط اتوماتیک رو شنیدم مطمئن شدم که برنامه اینده وردپرس، از یک سایت ساز حرفه ای به سمت یک فروشگاه ساز تمام عیار خواهد رفت، و پس از شنیدن این خبر قطعا اینده وردپرس را در بین فروشگاه های اینترنتی پنداشتم.

اینده ای که در انتظار فروشگاه های اینترنتی است …

اگر من الان در مورد اینده ووکامرس صحبت کنم و بگویم که اینده در دستان ووکامرس است قطعا خیلی از دوستان میگویند چون وردپرسی هستم این حرف را میزنم ولی کار رو به روند گوگل میسپارم تا شما ببینید و پیش بینی کنید که در جهان و ایران چه تغییراتی در فروشگاه های اینترنتی خواهید دید… ( برای مطمئن تر شدن نسبت به صحت این عکس ها حتما روی لینک تصاویر کلیک کنید)

در جهان

trends_in_the_world

در ایران

trends_in_Iran

پیش بینی بنده این است که تا سال ۲۰۱۹ در ایران هم متوجه خواهند شد که بهترین سیستم فروشگاه ساز ووکامرس است. این حرف بنده را به ذهن بسپارید و سال ۲۰۱۹ باز به این صفحه سر بزنید.

دوره‌ای که برای کسانی که میخواهند، از آینده وردپرس و فروشگاه اینترنتی جا نمانند…

وقتی ووکامرس بشود اینده‌ی سایت های وردپرسی قطعا افراد خیلی زیادی به دنبال طراحی های اختصاصی برای این فروشگاه های اینترنتی هستند پس چه خوب است دوستانی که در زمینه طراحی سایت و قالب وردپرس فعالیت میکنند بتوانند برای ووکامرس هم طراحی انجام دهند.

۰ تا ۱۰۰ طراحی فروشگاه اینترنتی اسم دوره‌ی جدید من هست که اون رو نسل جدید ۰ تا ۱۰۰ اسم گذاری میکنم

اگر علاقه مند به شرکت در این دوره هستید میتوانید از آموزش زیر استفاده نمائید:

http://hamyarwp.com/tutorials/woocommerce-theme-development/

موفق و پیروز باشید …