کمی هم روی آموزش خودمان سرمایه گذاری کنیم …

71
5661

 

برخی از ما، برای بعضی زمینه ها خیلی راحت هزینه پرداخت میکنیم و هزار دلیل برای خوب بودن آن می آوریم و برای سایر زمینه ها سعی میکنیم فقط از راه رایگان اقدام کنیم حتی اگر هزاران ضرر به ما وارد شود.

خیلی راحت ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان برای خرید یک ماشین (به بهانه ی افزایش اعتبار در کسب و کار) پرداخت میکنیم ولی برای خرید یک آموزش (اعم از خرید کتاب و پکیج یا ثبت نام در کلاس های حضوری و آنلاین ) خیلی سخت و با اکراه و با این نگاه که هزینه را داریم دور می اندازیم، پرداخت میکنیم.

واقعیتی از ۱ دوست

money-or-book

یکی از دوستان من ، گرافیست است و بنظر من از علم لازمه کار خود فقط ۲۰% را دارا میباشد ولی هر درآمدی که دارد خرج ظاهر کار خود میکند. اولین درآمد را یک ماشین ۹۵ میلیون تومانی خرید و دومین درآمد را به یک دفتر بسیار شیک در خیابان آفریقا (۷۰ میلیون رهن و ۴ میلیون اجاره ماهیانه) تبدیل کرد. این کار دوستم بسیار تحسین برانگیز است و من همیشه او را به خاطر چنین حرکاتی تحسین میکنم.

ولی خدانکند بخواهد یک پکیج آموزشی از یک سایت فارسی یا خارجی تهیه کند یا در یک دوره شرکت نماید، با هزار نفر تماس میگیرد، بلکه بتواند ۱ میلیون تومان از یک دوره ۳ میلیون تومانی تخفیف بگیرد یا کلا دوره برایش رایگان بیفتد و جالب اینجاست که اگر نتواند تخفیف بگیرد قید کلاس را میزند، و این کار او برای بنده خیلی عجیب و البته  اذیت کننده است که انقدر راحت برای امور غیر ضروری ده ها میلیون خرج میکند ولی پای آموزش یا بهتر بگویم سرمایه گذاری روی خود میشود انقدر سختگیرانه عمل میکند.

یک بار با او صحبت کردم که چرا تو انقدر برای کارهای جانبی هزینه میکنی ولی برای اصل کارت که یادگیری و به روز نگه داشتن اطلاعات تخصصی تو است هزینه نمیکنی؟

گفت: خب بگذار برات توضیح دهم. تو نمیدانی !! اگر یک دفتر خوب و یک ماشین خوب داشته باشی، افراد و حتی آدم های معروف به راحتی به تو اعتماد میکنند و به راحتی میتوانی پروژه های بزرگ بگیری و با افراد سشناس لینک بزنی تا همه جا کارت راه بیفتد!

گفتم: خب قبول. این چه تناقضی با سرمایه گذاری روی خودت و کار خودت و اطلاعات تخصصی و که پایه اصلی درآمدت است دارد؟ وقتی بزرگترین افراد هم با تو لینک شوند یک کار دست تو دهند ببینند که تو اطلاعات کافی نداری و کار تخصصی ات آنطور که ظاهرت نشان میدهد قوی نیست قطعا از تو یک چهره بد در ذهن خود میسازند.

گفت: ای بابا این کلاس رفتن ها بی فایدست. تمام این اطلاعاتی که از قابلیت ها و تکنیک های جدید فوتوشاپ و گرافیک میگویند همه در اینترنت است که اگر من زمان بگذارم به راحتی پیدا میکنم.

الان من ۴ سال است که با این دوستم در رابطه هستم هنوز اطلاعات تخصصی خود را به روز نکرده است و هرروز هم سرش خلوت تر میشود و مشتریان به سمت افراد حرفه ای تر و به روز تر (در حیطه کاری او میروند) میروند!

این واقعیت را نگفتم که خدایی نکرده دوستم از من دلخور شود ولی خواستم مشکل او و خیلی از خود ما را گوشزد کنم.

از سوراخ سوزن رد می‌شه، از در دروازه رد نمی‌شه

برای خیلی از کارها ذه ها میلیون تومان به راحتی پرداخت میکنیم ولی برای آموزش خیلی سختگیرانه و با وسواس عمل میکنیم.

در ضمن ما میتوانیم همه اطلاعات را رایگان به دست بیاوریم ولی به جای اینکه مثلا یک سال به طور رایگان در اینترنت به طور جسته گریخته آموزش ببینیم تا در زمینه ای حرفه ی شویم و شروع به کسب درآمد کنیم میتوانیم مثلا دو میلیون برای یادگیری آن مبحث هزینه کنیم و بعد از ۵ ماه ۵ مشتری دو میلیونی بگیریم ! بنظرتون کدام بهتر است؟

مزیت آموزش های غیر رایگان

در ضمن خیلی از کلاس ها یا یا پکیج ها علاوه بر مباحث فنی عمومی که در اینترنت هم است یک سری تجربیاتی مدرس بیان میکند که قطعا در هیچ کجا نیست و استفاده از آن تجربیات کلی در زمان ما صرفه جویی میکند که خود به طور غیرمستقیم باعث افزایش فرصت کسب درآمد ما میگردد. و افرادی که دنبال آموزش های رایگان هستند از این نعمت برخوردار نخواهند بود و این میشود که شما چند سطح از رقبای خود جلو خواهید زد!

education

البته من هم نگرشم تا چندین سال پیش همین بود که هرطور شده یک موزش را رایگان از اینترنت ببینم و تمام سعی و خطا را خودم انجام دهم ! ولی دیدم با این روند سرعت پیشرفتم بسیار پاین خواهم آمد و تصمیم گرفتم با شرکت در دوره های معتبر علاوه بر افزایش مهارت ها از تجربیات اساتید آن حوزه بهره مند شوم و تازه در حاشیه کلاس کلی دوستان هم فکر و مشابه خودم که قطعا در مسیر سیدن به موفقیتم کمک خواهند کرد پیدا نمایم.

پس توصیه میکنم اگر توانایی دارید و اگر در حال کسب درآمد از دانسته های خود هستید، تا دیر نشده روی خودتان و آموزش و پیشرفت خودتان بدون سختگیری سرمایه گذذاری نمایید

آرزوی موفقیت برای همه دوستان خوب خودم دارم

همیشه شاد و پیروز باشید

ارادتمند شما – علی حاجی محمدی

کاریکاتورها: توسط رسول آذرگون

71 دیدگاه‌ها

 1. سلام اقای حاجی محمدی
  روزتون بخیر
  اقای محمدی می خواستم از طریق ایمیل یا تلفن با جنابعالی صحبت کنم
  ممکن هست راهنماییم بفرمایید؟

  • سلام در اینجا در خدمتتون هستم از طریق تلفن میتوانید با روباط عمومی همیار وردپرس در خدمتتون باشیم

 2. سلام خدمت اقای حاجی محمدی عزیز …
  من علیرضا هستم و ۱۶ سال دارم و اموزش ۰ تا ۱۰۰ طراحی سایت رو قبلا ازتون خریداری کردم و شاید اموزشش قدیمی بود نسبت به سایت های امروزی البته من اموزش رو دیر تر خریداری کردم ولی خیلی بهم کمک کرد من وقتی اموزش رو تموم کردم تونستم سایتی که الان دارید رو به شخصه خودم دوباره طراحی بکنم { البته هیچ قصد کپی از سایتتون رو نداشتم فقط جهت تمرین بوده } و خیلی ممنونم از اموزش خوبتون که منو خیلی بالا برد در حالی که هیچ چیزی از برنامه نویسی نمیدونستم و الان هم رشته کامپیوتر و برنامه نویسی رو میخونم

  ممنون از علی حاجی محمدی و همیار وردپرس
  موفق باشید …

 3. سلام جناب حاجی محمدی
  من محسن هستم و ۲۳ سالمه برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیاز به راهنمایی شما دارم
  میدونم سرتون شلوغه اما اگر وقت داشتید منو راهنمایی کنید
  تشکر

 4. slm mn ba shoma khaili movafegham
  fght y moshkel dare in harfe shoma
  mn aln 16 sal daram
  mn b onvane mesal 2,900 az koja biaram ya hatta 340toman az koja biaram
  moshkel mn ba shoma nist
  mn didam shoma darid farhang sazi mikonid goftm bgm k moteassefane to iran har shoghli k ham sen o sal haye mn bkhan brn samtesh bayad y hazine 500 tomani (hade aghal) dashte bashan vali kodom khanevade ee 500 toman mide b y pesare 16 sale ?
  vghti shoma y package e 39 toman ee ro raygan nmizarid va in dar sorati hast k to site haee mesle Udemy amzosh haee 100 ya 1000 barabara update tar va bhtar ro gozashate va free hst! baad sohbat az farhang sazi mikonid! lotfn
  shoma bgo mn ee k 16 sal darm va kolle poli k btonm jor konm 2 toman hast (taze ag eydi hamo kharj nakonm ) chjori biam package 2900 shomaro bkharam khob tab an miram to net shyd 6 mah tool bkshe vali khob peyda mikonm amozesh hatono va majjani dl mikonm
  b bakhshid ag boland shod va ag naraht shodid ghasdam in nabod

 5. سلام
  من یکی از دنبال کننده های تمام کار های شما هستم و میشد گفت ورد پرسو از شما یاد گرفتم و واقعا تبریکک میگم به این ذهن خلاق و نگرش صحیح ، امیدوارم این برق موفقیت و همیشه تو چشماتون ببینم
  سربلند باشید – یک دانشجو

 6. من یک پسر بچه سیزده ساله هستم و از هفت سالگی شروع به وبلاگ کردم. بعد از اینکه به سن هشت سالگی رسیدم، زدم تو کار هاست و وردپرس! الان حدود شش و نیم ساله که تو این کارم. همیشه می خواستم یه سایتی همانند سایت شما و با پوسته (قالب) شما داشته باشم که در اون به آموزش و ارائه خدمات وردپرس بپردازم.از این رو سایت خودم را با عنوان “نیک وردپرس” و آدرس http://www.Nicwp.ir و http://www.Nicwordpress.ir گذاشتم. ولی هیچ چیز مفت و مجانی نیست. تمام چیز هایی که کیفیتشون بهتره، خیلی هزینه بر هستن و من به دلیل این مشکلات، نمی توانم یک سایت خوب داشته باشم. شاید باور نکنید ولی من شیفته پوسته سایت شما و از همه بیشتر، کار شما هستم و هروقت که به سایت شما می آیم، حسادتم گل می کند! خیلی دلم می خواهد در دوره های حضوری که با دبیران مجرب تدریس می شود حضور یابم. ولی هی… خواستم بپرسم که می توانید سایت های به درد بخور برای اجرای سایتم یا قالب هایی نظیر قالب سایت خودتون معرفی کنید؟ یا نرم افزار هایی را برای این کار شناسایی کنید؟ ممنون از زحمات بسیار شما و همچنین کارکنان شما. یا علی

 7. با سلام خدمت اقای حاجی محمدی و کابران عزیز
  در خصوص نظرات کاربرانی که گفته اند اموزش های چرتو پرته و االکی و یا اینکه با این چیزا کسی نمیتونه پولدار بشه و چیزی یاد بگیره باید بگم کاملا در اشتباهید بنده این اموزشارو دارم و دارم میبینم اموزش صفر تا صد طراحی واقعاا عالی هس من همچنین .ووب مستران هوشمند من الگوی زندگیمو اقای حاجی محمدی قرار دادم و کسی که در این راه منو راهنمایی کرد ایشون بود و ایشون با عث شد که ی ایده جالب ددر من اتفاق بیوفته که میخواهم ایده ام را با توجه به اموزش وب مستران هوشمند به اجرا در بیارم وکسب درامد کنم در ضمن اموزشایی اقای حاجی محمدی بسیار با کیفیت هس حتما توصیه میکنم برای کسانی که به طراحی سایت و همچنین سیستم بسیار جالب ورد پرس اشنایی ندارند بخرند و یاد بگیرند چون دنیا دنیایی تکنولوژی هس .
  موفق باشید
  با تشکر از اقای حاجی محمدی

 8. سلام خسته نباشید من اموزش سئ وسایت رو از همیار وردپرس گرفتم شما توی آموزش نگفتین که چجور ی مشکل بالا اومدن ادرس اصلی سایت رو حل کنیم
  الان سایت من توی گوگل امس خودشو سرچ کنیم بالا نمیاد جاش ۳ تا تاپیک توی انجمن های رزبلاگ با اسم سایت من میاد
  چیکار کنم؟

  • توی اون تاپیک ها ادرس سایت خودتون رو اضافه کنید

   و کمی تلاش کنید تا خود دامنه بالا بیاد

 9. سلام

  من شما رو از چند سال پیش که وقتی سایت وردپرس ۹۸ رو داشتین مخصوصا با اون قالب زیبا و البته سنگین 🙂 می شناسم.

  من اون زمان هیچی بلد نبودم الان html/css/javascript/jquery/php/sql/java/json/c &c++ و چند مورد دیگه بلدم.

  من میخام کدهای وردپرس رو بخونم تا براش افزونه و … بنویسم.

  منتها کدهاش خیلی پیچیده نوشته شده . آیا من فارسی برای این کار هست ؟ خارجی چطور ؟

  ممنون میشم چندین منبع معرفی کنید.

  با تشکر 🙂

 10. شاید تعریف جلوی پیشرفت رو بگیره اما مجبورم بگم سلام “پدر وردپرس ایران”
  ازتون راهنمایی میخواستم توی زمینه ی سایت و برنامه نویسی و یه سری چیز دیگه
  ممکنه یه راه ارتباطی با هم داشته باشیم؟

 11. بسیار حرفتون درسته و بنظرم هر چیزی یه هزینه ای داره اگه قراره کاری را شروع کنیم باید هزینه هاشو پرداخت کنیم تا موفق شویم در ضمن تجربه شخصی من میگه کلاس رفتن خیلی وقتا موـر تره تا آموزش غیر حضوری چون اینجوری خودت باید بگردی رفع اشکال کنی اما حضوری شما استادو در کنار خودتون دارید .بدست اوردن هر چیزی هزینه دارد حرفاتون بسیار متین بود

 12. سلام جناب محمدی
  بنده مبتدی هستم و بسیار علاقمند به کسب و کار اینترنتی
  منتها بدلیل شرایط کاری نمیتونم تو دوره های حضوری شرکت کنم.
  پکیج آموزشی ویدیویی هست که بهم پیشنهاد کنید؟
  ضمنا بنده کاملا به سرمایه گذاری موثر در آموزش معتقدم و بحث هزینه برام مهم نیست.
  تشکر.

  • سلام مرتضی عزیز
   به زودی پکیج وبمستران هوشمند منتشر میگردد که شما میتوانید از آن استفاده نمائید. علاوه بر اینکه پکیج های آموزش آنلاین همیار وردپرس هم میتونه برای شما مفید باشه:
   hamyarwp.com/tutorials
   موفق باشید

 13. سلام آقای حاجی محمدی
  بعد حدود ۱۲ سال فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک ، طراحی وب ، بازاریابی اینترنتی و … با خوندن هر یک از مطالب ارزشمندتون ، چیزهای تازه ای یاد میگیرم و با برخی واقعیتهای جدید روبرو میشم 🙂
  یه سوال؛ نکنه اون دوستتون من باشم؟ چون خیلی شباهت به هم داریم ، فقط با یه فرق که من برای یادگیری و بروزرسانی اطلاعاتم خیلی راحت و بدون فکر کردن به هزینه ، اقدام به عضویت در دوره ها و خرید بسته های آموزشی کردم.( البته در مورد اون شخص و انجمن اطلاعاتم کامل بود و مطمئن بودم که هزینه ای که اینجا انجام میدم چندین برابرش سود خواهم کرد) برای مثال حدود ۲ سال پیش ایمیلی از طرف مدیریت یکی از انجمنهایی که نمیخوام اسمش رو اینجا ببرم چون موضوع فرق میکنه دریافت کردم ، بعد از اون فقط برای حضور در اون دوره از شرکتی که توش کار میکنم ۱ هفته مرخصی گرفتم و از این سر کشور تا تهران اومدم. ولی در قبال هزینه اون دوره ، من شاید ۱۰۰ برابر بیشتر طی این مدت از طریق اون آموزشها درآمد کسب کردم. اگر کسی از دوستان هم اگر سوالی داشته باشه که بخواد مطمئن بشه واقعیت هست یا دروغ ، میتونند از همینجا درخواست توضیحات کنند تا اگر آقای حاجی محمدی رضایت داشته باشند اسم انجمن و چگونگیش رو هم خدمت دوستان عرض کنم.

 14. با عرض سلام خدمت آقای حاجی محمدی
  من از شما ممنونم بابت مطلبی که فرمودید بنظر من بزرگترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی فهم و شعور و دانش است (مثال: آموزش ماهیگیری ) امیدوارم مجالی ایجاد بشه که بتونم در این دوره شرکت کنم .

 15. با سلام خدمت استاد علی حاجی محمدی از مطلب زیباتون استفاده کردیم قربان بله دقیقا همینطوره خیلی از ما برای دریافت اموزش های جدید و تغذیه روح امون حاضر به پرداخت هزینه نیستیم ولی من امروز در نمایشگاه الکامپ با خرید ۲ محصول اموزشی صاحب ۲ هدیه از همیار ورد پرس شدم و خیلی بابت این موضوع خوشحال بودم راستش در اموزش سئو در گوگل به یه مشکلی برخورد کردم که در ادامه خدمتتون عرض می کنم

  چرا وقتی ادرس سایتم رو بدون w وارد می کنم به این جا لینک می شم؟
  http://www.gkleider.de/
  استاد،ممنون می شم جوابم رو بدید
  ۰۹۳۶۴۴۴۷۱۲۸
  با تشکر

 16. سلام امكانش هست با ايميل با شما در ارتباط باشم خيلي سوال بي جواب دارم
  عاشق تمام كد نويسي ها هستم دوس دارم در طراحي سايت همه چيز بلد باشم چند سال پيش شروع كردم از طريق آموزشهاي رايگان وبي خيال شدم والان دوباره ميخوام شروع كنم و در زمينه وردپرس مهارت كسب كنم و درآمد عالي بدست آورم اينطور بگم عاشق كد نويسم كلا عاشقم
  يه كلاس درست و درمون معرفي كنيد كه تمام مباحث را آموزش بده و مبلغش زياد نباشه همينطور كه براي هممون پيش اومده توي سربازي جيب خالي و دلي پر از حسرت ..ميخوام انشاالله بعد از خدمت تو كد نويسي و طراحي وب سايت مهارت داشته باشم و كاري براي كسب درآمد با عشق و علاقه داشته باشم

 17. در بین فعالیت هایی که دارم (میتونید لیست کامل فعالیت های بنده را در صفحه فعالیتهای من ببینید) فقط کلاس ۳D Max رفتم که اون رو هم به دلایلی ترک کردم و به کلی فراموش نمودم و بقیه چیزها را کاملاً مجانی و با خواندن مقالات فارسی و لاتین در دنیای مجازی و واقعی فراگرفتم ( اینونگفتم برای اینکه نشون بدم خیلی حرفه ای هم یا خیلی زرنگم، جون هیچکدومش نیستم ، اینو خدمت دوستایی گفتم که پیشرفتشون و تو امکانات و کلاسای رنگارنگ میبینند )

  اینو ببینید . علی حاجی محمدی تو وبلاگش سال ۹۱ نوشته =))))))))

  https://web.archive.org/web/20120521034801/http://www.alihm.ir/aboutme/

  • سلام بله من برای شروع هیچ کلاسی نرفتم چه گرون قیمت باشد چه ارزان باشد.
   چون زمانی که بنده میخواستم وردپرس و طراحی وب را شروع کنم هیچ کلاسی نبود در آن حضور پیدا کنم .

 18. با سلام و عرض خسته نباشید خدمت جناب آقای حاجی محمدی و همکاران محترم.
  من یک انتقاد از بعضی دوستانی که سایت شما رو میبینن دارن و اینجا کامنت میزارن مطرح می کنم.

  کار شما واقعا ارزش بالائی داره که متاسفانه بسیاری از دوستان، هنوز به اهمیت بحث آموزش و ارتباط اون با پیشرفت در زندگی پی نبرده اند و اگر غیر از این بود الان کشور ما چندیدن برابر پیشرفت بیشتری داشت. در مدارس و محیط خانواده و رسانه های عمومی هم فرهنگ سازی در این زمینه بسیار ضعیف است.

  اینکه بعضی افراد مثل دوست شما که در این مطلب مثال زدین فکر می کنن ، واقعا بده و مشکلات این طرز فکر گریبانگیر خودشون میشه در نهایت. اما بدتر از طرز فکر دوست شما ، نظرات عزیزانی هست به آموزش صحیح علاقه دارند و فکر می کنن که اهمیت اون رو هم میدونن ولی فقط چون توان پرداخت هزینه رو به هر دلیلی ندارند ، میان ارزش این آموزشها و کار شما رو می برن زیر سوال و دلیل های مختلف میارن که خیلی خوبه پکیج ها و دوره های شما و خیلی مفیده ، اما به این قیمت ها نمی ارزه !!!

  حتی یکی از دوستان فرموده بودن که کلاسهای شما سرنوشت آینده ایشون رو رقم میزنه ، اما قیمت این کلاسها واقعا ظلمه !!!!!

  اگر کسی توان پرداخت هزینه رو نداره ، حق هم نداره که ارزش کار بقیه رو ببره زیر سوال اون هم فقط به دلیل منفعت شخصی خودش. بنده شخصا خودم با وجود علاقه زیاد ، توان پرداخت هزینه دوره های حضوری رو ندارم و حتی کل پکیج ها ، ولی دلیل نمیشه که اصل قضیه رو زیر سوال ببرم. به جای اون ، قصد دارم که پکیج صفر تا صد وب رو بخرم و شروع به استفاده کنم و در حد توان خودم از زحمات شما سود ببرم. مخصوصا با این تخفیف خوب تابستانه ای که قرار دادین که واقعا به موقع بود.

  خیلی ببخشید که این کامنت طولانی شد ولی نظر بعضی دوستان واقعا اجازه نداد که انتقادم رو مطرح نکنم. الان بعضی از همون دوستانی که مثال زدم حتما فکر می کنن که بنده از دوستان و اقوام شما هستم و اینجا بازار گرمی می کنم. واقعا خیلی جالبه که بعضی ها تا این حد خودشون رو زرنگ و باهوش می دونن!!!!

  با تقدیم احترام فراوان به شما و آرزوی موفقیت برای همه عزیزان.

 19. سلام
  مطلب جالبی بود
  ولی فقط یه مشکلی داشت؛
  این مطلب برای افرادی نوشته شده بود که ماهیانه بالای ۱۰ میلیون تومن درآمد دارند و افرادی که اینقدر درآمد دارند اونقدری هم هوش و استدلال دارند که بدونن چطور باید پولشون رو سرمایه گذاری کنند (چه روی خودشون و چه در جاهای دیگه), حالا ممکنه بعضیاشون ندونن چطور باید اینکار رو انجام بدن که شما این مطلب رو صرفا برای اون %۱ نوشته بودید (البته این نظر بنده حقیره، امیدوارم ناراحت نشید)
  اگر مطلبتون رو هم یکجوری برای افراد معمولی ویژه سازی میکردید به نظرم خیلی بهتر میشد.

 20. من کلی براتون پیغام فرستادم ولی هیچ کدومو جواب ندادین! باشه ایرادی نداره فقط یه مشتری رو پر دادید رفت!

 21. سلام
  اگه یه جایی باشه که آموزش درست درمون بده و بیشتر به فکر پر کردن جیب خودش نباشه شما خیلی هم درست می فرمایید . من از کلاس های گران و بی مصرف، با تبلیغات زیاد خیلی ضرر دیدم(مثلا کلاس کنکورم )

 22. اونقدر کلاه بردارو حروم خور توی این دوره زمونه هس اگه مواظب نباشی و احتیاط نکنی بیچاره ای!خصوصا توی بحث اموزش که خیلی هم تبلیغات میشه وقتی هزینه میکنی میبینی همش چرت و کپی پیس اینترنتیه.نمونش همی پکیج های کسب و کار وهزار مورد مشابه…
  منم که باشم مثل دوست شاید واقعی!شما رفتار میکنم…

 23. با سلام خسته نباشید
  الان حدود ۶ ماه گذشته ولی هنوز برای مدرک به من زنگ نزدید اگه مدرکی در کار نیست لطفا علام کنید

 24. سلام و خسته نباشید
  من از طریق ثبت نام در دوره وبمستری به این صفحه لینک شدم. و قبلا هم از محصولاتتون به صورت پکیج استفاده نموده ام و لذت برده ام.
  اما واقعا شرایط اقتصادی و جغرافیایی اجازه نمیده که توی این دوره شرکت کنم . ( نه ماشین پراید دارم نه دفتر اجاره ای ) اما اگه شرایط اقتصادیشو داشتم مطمنن شرکت میکردم حتی اگه شده توی مسافرخونه میموندم و به دوستانی که شرایطشو دارن پیشنهاد میکنم حتما شرکت کنن.
  متشکرم آقای حاج محمدی متشکرم همیار وردپرس

 25. حرفتون کاملا منطقیه ولی واقعا شما برا وردپرس کلاس رفتید؟همه ما ایرانیا این شکلی هستیم شما الان کسب و کارت با این کلاسا میچرخه که این حرفارو میزنی وگرنه خودتون جای ما بودید عمرا چنین کاری میکردید!!!

  با اصل گفته هاتون موافقم ولی این روند درست بشو نیست

  بهتر از من میدونید که تو کشورای دیگ حق کپی رایت چقدر اهمیت داره تا وقتی این روند تو ایران اجرا نشه همینه که هست هیچکس مایل نیست چیزی که رایگانش هست بهش پول بده حقم دارن واقعا

  • سلام

   من زمانی که شروع کردم آرزو داشتم کلاس بود و میرفتم و به جای اینکه دوسال یا سه سال تلاش کنم مطلبی را بدست آورم یک ماهه بدست می آوردم.
   الان هم در زمینه هایی در حال یادگیری هستم کلاس میروم و از تجربیات استادان آن زمینه استفاده میکنم و بیش از ۴۰% درآمد خود را برای حضور در کلاس ها و سمینار ها پرداخت مینمایم و مطمئن هستم اگر کسی برای یادگیری خود هزینه نکند از رقبای خود به شدت عقب خواهد ماند

   باتشکر از شما

 26. خیلی ممنون
  کاشکی دوره های آموزش طراحی وردپرس رو توی مشهد هم برزگزار کنید
  خیلی سخته برای ما که بخوایم از مشهد بیایم تهران و توی این جلسات شرکت کنیم
  مطمعا باشید اگر همچین دوره ای رو توی مشهد کلید بزنید با استقبال خوبی روبه رو میشه.
  ممنونم

  • سلام
   متاسفانه امکان برگزاری دوره ها در شهر غیر تهران نیست
   ولی برای شهرستانی ها یک برنامه جالبی پیاده سازی خواهیم کرد

   باتشکر از شما

 27. salam va rozeton bekheir
  bebeakhshi ke farsi type nakardam
  mikhastam ye pishnahad bedam
  baraye kasai ke iran nistan ya shahrestan hastan dorehaye online bargozar konid.
  mmnonam az site khobeton ke be hame to hamejaye donya komak mikone
  eradatmand
  fatemeh

  • سلام به شما در حال آماده سازی زیر ساخت هستیم به زودی از طریق همیار وردپرس و سایت شخصی بنده اطلاع رسانی خواهد شد.
   باتشکر

  • سلام
   بد نیست قبل ارسال کامنت متن را بخوانید چون در مورد دوره خاصی صحبت نکردم
   باتشکر

 28. سلام
  آقای علی به نظر شما این کار درسته که میاین قالب های کد نویسی شده تم فارست رو میخرید ( ای کاش می خریدین. همش از سایت های نال دانلود می کنید ) و دو تا جمله فارسی می کنید میذارید تو مارکت برای فروش؟ از نظر شرعی مشکلی نداره؟!
  ضمنا یک انتقاد: خیلی اوضاع پشتیبانیتون ضعیفه!!! محصولات مارکت رو هم بررسی کنید اصلا کامل فارسی نشدن
  امیدوارم ناراحت نشی از دست من . فقط یک انتقاد بود…

  • سلام ارتباط این پیام شما به این نوشته رو دقیقا نمیدونم ولی میخوام خدمتتون عرض کنم که:
   ۱- اگه منظورتون مارکت وردپرسه، اون ها رو بنده نمیذارم و مارکت هست و همه فعالیت میکنند
   ۲- شما مبلغی که پرداخت میکنید به هیچ وجه برای خود قالب نیست و مثلا ۵۰ تومانی که میدهید صرفا مبلغ فارسی سازی است و خود شما مسول خریدن نسخه اصلی قالب هستید
   ۳- به زودی مبلغی که پرداخت خواهید کرد برای فارسی سازی خواهد بود و فایل قالب و افزونه از فایل فروشی حذف میگردد تا خریداران خود برای تهیه قالب اقدام نمایند و لایسنس تهیه کنند.

   در مورد انتقاد هم باید عرض کنم اون محصولات صرفا به نام بنده است و یک گروه مسولیت آن را به عهده گرفته اند که البته به خاطر نارضایتی کاربران آن گروه را تغییر خواهم داد.

   • سلام شما همیشه به این نکته که باید اول روی خودت سرمایه گذاری کنی اشاره میکنید و این حرفتون زندگی منو تغییر نداده 🙁 ولی مطمئن هستم تغییر میده . (شایدم همین اطمینان خودش یه تغییره)
    سرتون رو درد نیارم خواستم تشکر کنم و اینکه
    کلاس .comment-form-wrapper .right-form
    -۳۰۰px رو پاک کنید خیلی کوچیکه textarea

 29. سلام
  یک سوال شما افراد کم سن سال رو دوست دارید ؟ کمکشون حاضرید بکنید تا موفق بشن ؟ حتی یک فرد صفرکه واقعا بخواد این کاره بشه
  تشکر

  • سلام
   نه اصلا دوست من
   این یک نگرشه بهتره به جای مقاومت سعی کنیم به طررز تفکر ها احترام بگذاریم و اگر مناسب بود قبول کنیم.
   پ ن : کلاس طراحی وب بنده دیگر برگزار نمیشود و ۱۸ دوره ای هم که برگزار شد مخصوص همه نبود فقط افراد حرفه ای شرکت میکردند 🙂

   موفق باشید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید